(044) 353-37-43
Правила
Правила

             

 

 

 1. Ці правила координують процес та забезпечують максимальну якість послуг.
 2. Для початку занять в нашому Дитячому Клубі необхідно записатися у адміністратора. При формуванні групи, з Вами зв’яжеться адміністратор і повідомить дату і час початку занять.
 3. Оплата здійснюється щомісячно, не пізніше 10 числа поточного місяця.
 4. Оплата за навчання проводиться згідно обраної програми безперервно, протягом усього періоду навчання, за кожний місяць в порядку 100% передоплати.
 5. Заняття проходять безперервно протягом усього періоду обраної програми за складеним розкладом (включаючи періоди шкільних канікул, робочі суботи та ін.).
 6. У випадку пропуску не більше двох занять на місяць, без довідки від лікаря, клієнту надається право перенести заняття на наступний місяць. Усі інші випадки пропуску розглядаються індивідуально.
 7. У вартість навчання не входить надання дитині необхідних для занять посібників.
 8. Прохання приходити на заняття і забирати дитину непізніше встановленого часу занять, щоб не порушувати режим роботи Клубу та план ведення занять.
 9. Дитина повинна регулярно відвідувати заняття, виконувати домашні завдання. У разі неналежного виконання цього пункту, Клуб залишає за собою право обговорити з батьками дитини можливі шляхи підвищення успішності, а також рекомендувати дитині продовжити навчання в іншій групі, яка відповідає рівню підготовки дитини.
 10. Відвідувачі забов’язані дотримуватися правил громадського порядку, дотримуватися чистоти на території Клубу і не заважати проведенню занять.
 11. При недотриманні правил відвідування Клубу, адміністрація залишає за собою право розглянути питання про припинення подальшого відвідування клієнтом занять.
 12. При вході в навчальні класи, обов’язково надягати змінне взуття.
 13. Батьки (їх представники) беруть на себе забов’язання приводити дитину на заняття здоровою, чистою і охайною.
 14. Не допускаються на заняття діти з інфекційними захворюваннями або їх ознаками, діти з поганим загальним самопочуттям. При перших ознаках інфекційного захворювання у дитини, батьки (законні представники) повинні повідомити адміністрацію Клубу або педагогів про пропуск заняття.
 15. У разі, якщо педагог виявляє ознаки захворювання дитини під час заняття, він забов’язаний повідомити батьків (законних представників) про це. Батьки (законні представники) забов’язані у найкоротший термін забрати дитину з Клубу, не чекаючи завершення заняття.
 16. Не дозволяється  приносити на заняття жувальні гумки, цукерки, печиво та інші продукти харчування, а так само власні іграшки. Вхід з їжею і напоями в кімнати для занять забороняється.
 17. Відвідувачі несуть персональну відповідальність за цінні речі, принесені та/або залишені в Дитячому Клубі.
 18. Оплачуючи послуги, Клієнт автоматично погоджується з Правилами нашого Дитячого Клубу і забов’язується їх виконувати.
 19. Батьки пам’ятайте! Якщо ви хочете бачити результат від відвідування Вашою дитиною нашого Дитячого Клубу, то на заняття потрібно приходити регулярно!

                                                                      Система знижок

   2 абонемента

 5%

   3 абонемента

 10%

   4 абонемента

 15%

   Сімейний абонемент

 10%

                                        Привів друга – 20% одноразово

                                

                               Дякуємо за Вашу увагу і порозуміння!