м. Київ, вул. Петрицького, 21-А
Програми
Англійська мова

Англійська мова для дітей 2-4 років

Спеціальна програма розроблена для дітей віком 2-4 років. Сприяє розвитку мовних і когнітивних навиків у наймолодших «студентів». Заняття проходять у музично-ігровій формі. Діти багато співають і танцюють. У процесі навчання ваша дитина вчиться уважно слухати, концентрувати увагу, запам’ятовувати  і класифікувати інформацію.

Англійська мова для дітей 4- 6 років

Програма вивчення англійської мови для дітей дошкільного віку спрямована на формування базового фундаменту мовних знань і навиків. Курс розроблений таким чином, що діти з легкістю і великим задоволенням починають використовувати в активній мові визначений обсяг повсякденної лексики з тем сім'я, знайомство, іграшки і т.п.

Англійська мова для дітей  6-8 років

Програма спрямована на формування міцного фундаменту знань і навичок. Компетентні учителі розвивають сприйняття мови на слух, вимову, читання, письмо і граматику. У дитини з’являється впевненість у своїх знаннях, дитина долає мовний бар’єр. Діти знайомляться із змістом книг, дивляться і обговорюють малюнки з педагогом. У процесі навчання діти переглядають мультфільми, навчальне відео. Співають пісні англійською мовою. Заняття дають дитині можливість зануритися у світ англійської мови з задоволенням і максимальною легкістю.